Siparişinizi tamamladığınızda verdiğiniz sipariş, hesabım sayfasındaki siparişlerim bölümüne eklenecektir. Bu bölümden istediğiniz zaman siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Sipariş esnasında herhangi bir problem yaşamanız durumunda [email protected] e-posta adresimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.


- Sipariş iptallerinizi yalnızca ürün kargoya teslim edilmeden önce [email protected] e-posta adresimizden bizlere bilgi vererek gerçekleştirebilirsiniz.


- soes.com.tr sitemizden hafta içi saat 16.00'ya, Cumartesi günü 12.00'ye kadar verdiğiniz siparişler en hızlı şekilde hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilmektedir. Pazar ve resmi tatil günlerinde ulaşan siparişleriniz, takip eden ilk iş gününde işleme alınarak kargoya teslim edilecektir.


- Yaşanabilecek herhangi bir problemden dolayı, yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen dönemlerde yoğunluk nedeniyle, belirtilen süre bir miktar aşılabilmektedir. Teslimat ile ilgili yaşanılacak herhangi bir problemde, belirtmiş olduğumuz telefon numarasından bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.


-Sipariş verdiğiniz ürünler ARAS kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenilir şekilde size ulaştırılacaktır. Türkiye'nin her yerine 100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olarak, 100 TL altındaki siparişlerinizde 5 TL kargo ücreti, alışveriş tutarınıza eklenecektir.


- Ürünleriniz kargoya verildiğinde,sistemde kayıtlı olan e-mail adresinize bir e-mail gönderilerek ve telefonunuza sms ile bilgi verilecektir.


- Taşıma sırasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebeple, siparişiniz size ulaştığında, kargo görevlisinin yanında, paketinizi açmanızı ve içinden çıkan ürünlerin hasarsız olduğundan emin olmanızı önemle rica ederiz. Üründe herhangi bir hasar olması durumunda, kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyip, ürünü teslim almayınız ve en kısa sürede [email protected] e-posta adresimizden bize bilgi veriniz.Merkez
Bostancı Mah.Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cad. 80/C Bostancı İstanbul
0216 577 49 60 - 0533 446 92 91 - 0533 019 15 66