ELEKTRONİK SERVİS

Elektronik servisimiz teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışmalarını sürdürmektedir.

Servisimizin yürüttüğü Ar-Ge çalışmaları müşteri memnuniyeti ve sorunlarını önceden tespit etmemizi sağlamaktadır buda firmamıza ayrıcalık katmaktadır.

Doğru tespit ve doğru müdahale ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan elektronik servisimiz , müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir.

Firmamız tarafından sağlanan elektronik servis hizmetleri kaliteli ve sorunsuz elektronik servis anlayışı ile size en kısa zamanda memnun edici sonuçlar sunmaktadır.

Ayrıca gönderdiğimiz Elektronik kontrol üniteleri ile zaman ve iş kaybınızı minimuma indiriyoruz.

En güncel teknik altyapı ilkesiyle faaliyetlerini gerçekleştiren elektronik servisimiz kalite bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir.Doğru tespit ve doğru müdahale ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan elektronik servisimiz müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir. Antistatik ( ESD-SAFE) ortamlı laboratuarında yüksek teknolojiye sahip test ve ölçü sistemleriyle bilgisayar destekli donanımlar ve ekipmanları desteği ile tüm elektronik problemlerinize hızlı ekonomik güvenebileceğiniz ve çözüm ortağınız olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindeyiz.

 

MOTOR KONTROL UNİTELERİ ( ECU )                                                                    

                                                  

 

 

ARIZA TESPİT CİHAZLARI

 

                                               

 

 

 

 

mercedes c5

 

                                  

 

 

 

Merkez
Bostancı Mah.Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cad. 80/C Bostancı İstanbul
0216 577 49 60 - 0533 446 92 91 - 0533 019 15 66