HAKKIMIZDA

1987 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız Günümüzde gelişen otomotiv teknolojileri ve bu teknolojilerin hızlı yaygınlaşması sonucu zaman içinde oluşan problemleri çözme konusunda her geçen gün hizmet alanlarını ve amaçlarını büyütmek hedefindedir. Temel hedefimiz ülkemizin her bölgesindeki müşterilerimize ve diğer ülkelerdeki müşterilerimize hızlı güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışı ile çalışıp müşterilerimizin problemlerine çözüm olmak değerli müşterilerimizi memnun etmektir. 

Yürüttüğümüz yüksek maliyetteki Ar-Ge çalışmaları müşteri memnuniyeti ve sorunlarını önceden tespit etmemizi sağlamaktadır buda firmamıza ayrıcalık katmaktadır.

MİSYONUMUZ

İnsan odaklı bir misyona sahip olan Sezer Oto Elektronik Servis Sanayi ltd şti., sağladığı hizmet ve ürünlerde, çevreye ve doğaya saygılı olmak çerçevesinde mümkün olduğu kadar doğayı korumayı amaçlamaktadır. 

Bundan dolayıdır ki; Gelecek nesillere bırakabileceğimiz en önemli miras var olan dünyamızın yaşanılabilir olmasıdır. Bu sebeple daha güzel yarınlar için insan olgusu Sezer Oto Elektronik Servis Sanayi ltd şti.'nin ana misyonudur.

 

 

 

 

 

VİZYONUMUZ

Aksamayan disiplinli bir iş akışına sahip Sezer Oto Elektronik Servis Sanayi ltd şti. nitelikli iş üretmeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Her işi küçük büyük ayırt etmeden süratle uygulamak, titizlikle takip etmek.
Hizmet öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak.
İlişkilerimizde güven, saygı, açıklık ve doğruluğu hep ön planda tutmak.
Şirketimizin çalışanlarıyla bir bütün olduğumuzun bilincinde olmak.
Çalışanlarımıza saygılı ve eşit davranmak.
Firmamızın itibarını korumak ve işimizle gurur duymak.
Temiz bir çevre bilincine sahip olmak.

 

 

 

Merkez
Bostancı Mah.Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cad. 80/C Bostancı İstanbul
0216 577 49 60 - 0533 446 92 91 - 0533 019 15 66