SOES online alışverişe hoşgeldiniz... Tel: +90 216 577 49 60 Gsm: +90 533 446 92 91
|

Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı 2 yıl güncellemeli

Stok Kodu: SZR66130


Stok Adedi: 500

0.00 $


Yeni THİNKDİAG bir akıllı telefon veya tablete bağlanmak için Bluetooth kullanan bir OBD aracıdır. Otomobil meraklıları ve teknisyenler için ekonomik ve taşınabilir profesyonel teşhis aracıdır.

ThinkDiag, araç arıza teşhisini gerçekleştirmek için OBD portuna bağlanır ve Bluetooth üzerinden akıllı telefon veya tablet ile kablosuz iletişim kurar.

Google Play ve Apple Store dan ücretsiz olarak yükleyip kullanıma başlayabilirsiniz.


Launch Tech ile birlikte, araç teşhis teknolojisi şirketinde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan ThinkDiag, herhangi bir profesyonel ve pahalı teşhis ekipmanıyla karşılaştırılabilir. Sürüm bilgilerini okumak, arıza kodunu okumak, arıza kodunu temizlemek, veri akışını okumak, çalıştırma testi ve benzeri özellikler olmak üzere tüm sistemleri tarayabilir.

Araç Kapsamı;

Avrupa ve Amerika Bölgesi
Ford Europe, Mercedes-Benz commercial vehicles, MINI, West, Audi, GMSA, Fiat, Opel, GAZ, Peugeot, Volkswagen, Porsche, Citroen, Skoda, Rover, Land Rover, Volvo, VAZ, Renault, Elves, Mercedes-Benz, Jaguar, Dacia, Lancia, BMW, Romeo, Saab, Ford, Chrysler, GM.

 

 

Asya Pasifik Bölgesi
Thailand Isuzu, Acura, Daewoo, Jianghuai cars (GM), Ssangyong, Infiniti, Proton, Honda, Mazda, Perodua, Jiangling Automobile, Mahindra (MAHINDRA), Isuzu, Suzuki, Byd auto, Chery cars, Toyota, Nissan, Kia, The Car, The Great Wall in cars, Daihatsu, Changan automobile, Geely automobile, Xiamen Jinlong, Zhongxing automobile, Hafei automobile, New Kay, Gonow automobile, Changhe automobile, Hyundai, Liuzhou Wuling, Subaru, Xiali, Australia ford, Mitsubishi, TATA, Zhongtai automobile, Horton, MARUTI, Lexus.

 

 

Desteklenen Diller: Türkçe, İngilizce, Japonca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Almanca

 

 

KOPYA ÜRÜN VE YAZILIMLAR HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Piyasada bulunan eski sürüm Thinkdiag cihazların üretimi sonlanmıştır ve sizlere sunduğumuz yeni sürüm ile birlikte kopya yazılım sorunu çözülmüştür. Yeni sürüm Thinkdiag cihazlara kopya yazılım yüklenemeyecektir.

Thinkdiag sadeece Google Play ve Apple Store üzerinden yüklenip kullanılabilir. Piyasada bulunan kopya yazılım ile çalışan Thinkdiag cihazlarını satın almamanızı tavsiye ederiz. Kopya ve orjinal yazılımı ayırt etmek için görsellere göz atabilirsiniz.

 

Thinkdiag Arıza Tespit Cihazı 2 Yıl Güncellemeli